Друк

«Світлана Талан – майстер реальних історій»

  7 березня 2020 року виповнилось 60 років Світлані Олегівні Талан - золотій письменниці України, неодноразовому лауреату Всеукраїнської премії «Коронація слова» та третій за популярністю українській письменниці.

  Твори Світлани Талан надзвичайно популярні у читачів, тому 12 березня 2020 року в Новоодеській ЦРБ зібралися шанувальники її творчості – «студенти» Університету ІІІ віку на літературну годину «Світлана Талан – майстер реальних історій».

 

   Ведуча заходу бібліотекар Табакар Л.Ф. розповіла гостям про те, що романи Талан – це гостросоціальні історії життя, реальність котрих наштовхує на думку, що подібне може статися з кожним із нас. А може і стається, адже сюжети авторці підказує саме життя. Її героїні – незламні, вольові, зворушливі та ніжні, чуттєві жінки-українки, яких завжди веде за собою любов, і не важливо, яка: до чоловіка, дітей чи Батьківщини. 

Бібліотекар у якості реклами продемонстрували декілька буктрейлерів до книг «Коли ти поруч», «Розколоте небо» та «Замкнене коло». Окрім цього,  вона  зробила невеличкий огляд творів Світлани Талан, які можливо з легкістю взяти в бібліотеці для домашнього читання. 

 

До заходу була оформлена книжкова виставка «Короноване слово Світлани Талан», де були представлені найбільш відомі книги авторки.

Головне меню

Випадкове зображення

img260.jpg

Зараз на сайті

На сайті 22 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
39
24
224
1572
210977
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?