Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\index.php:5) in I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\libraries\joomla\session\session.php on line 462

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\index.php:5) in I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\libraries\joomla\session\session.php on line 462
Новоодеська централізованна бібліотечна система Миколаївської області - Шевченківські читання «Вічно живе слово «Кобзаря»
Друк

Шевченківські читання «Вічно живе слово «Кобзаря»

Тарас Григорович Шевченко – неперевершений світоч української культури, геніальний поет, художник, мислитель, відомий не лише в Україні, але й у всьому світі. Він піднісся до вершин людського духу, вселюдської любові, бо був великим патріотом України, заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру.

В рамках Шевченківських читань 12 березня 2020 року до 180-річчя виходу друком збірки «Кобзар» в Новоодеській ЦРБ для «студентів» Університету ІІІ віку була проведена година «Вічно живе слово «Кобзаря».

 Ведуча заходу завідуюча відділом обслуговування Завгородня Л.М. зазначила, що «Кобзар»  – книги, що стала епохою в історії українського народу. Її значення не тільки в літературній цінності, вона є втіленням української думки, ідеї любові до Батьківщини, що торкається струн душі кожного українця. За традицією ми  називаємо весь поетичний, віршовий доробок Т. Г. Шевченка «Кобзарем», хоч відомо, що так поет назвав лише невелику збірку ранніх своїх поезій, що вийшла друком у 1840 році. Присутні переглянули відеофільми «Кобзар. Історія однієї книги» та «Кобзар» Кобзаря».

 

Із задоволенням слухали учасники заходу вірші великого поета у виконанні відомих українських акторів та дітей. Вони підхопили естафету читання, прочитавши свої улюблені рядки Шевченкових поезій.

Бібліотекар презентувала книжкову виставку "Вічний «Кобзар». Книга - ювіляр», де демонструвались книги «Кобзаря», збірки поезій, літературно-критичні видання, які містять цікаві факти  про написання та видання книги-ювіляра.

 

Запрошуємо всіх зацікавлених новоодеситів ознайомитись з книжковою і мистецькою виставками, виданнями «Кобзаря» і сучасними дослідженнями творчості великого Кобзаря. Дозвольте собі поринути у світ української літератури, мистецтва і відчути дух національної культури.

Головне меню

Випадкове зображення

25.jpg

Зараз на сайті

На сайті 43 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
18
66
84
1650
207372
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09