Друк

Новоодещина читає Шевченка

       6 березня, на відзначення 206-ї річниці з дня народження геніального українського поета, драматурга, художника, борця за волю народу – Тараса Григоровича Шевченка у місті Нова Одеса біля пам’ятника письменника  відбулись Шевченківські читання «Новоодещина читає Шевченка». Змістовний захід проведено  за участі Новоодеської центральної районної бібліотеки, міської бібліотеки-філії, сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації, учнів  9-А та 6-х класів Новоодеської ЗОШ №3.

На заході були присутні голова Новоодеської міської ради Поляков Олександр Петрович, заступник голови міської ради Журба Ігор Миколайович, завідувач сектору культури молоді та спорту райдержадміністрації Тищенко Олена Валеріївна,  жителі міста.

Піднесено і урочисто звучали твори Тараса Шевченка у виконанні учнів: уривки з поем «Іван Підкова», «Кавказ», «Гайдамаки», полум’яні слова шевченкового «Заповіту»

  І мене в сім’ї великій,

 В сім’ї вольній, новій,

 Не забудьте пом’янути

 Незлим тихим словом.

Увінчався захід флеш-мобом, де діти презентували свої улюблені книги поезій Великого Кобзаря.

Геній Тараса привертає увагу сучасного покоління своїм вогненним словом та великою любов’ю до України-неньки. Він - наша поетична слава і сила, він - частина серця кожного українця!

Ми вклоняємося національному поетові, надихаємося його могутнім духом, його пророчою поезією і натхненною піснею. Поезія Тараса Шевченка є насправді світовим культурним явищем, адже геніальні рядки адресовані всьому людству і знаходять відгук у серцях сучасників. Захід має важливе значення для популяризації читання та творчості Тараса Шевченка,виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова, України,виховує почуття гідності і любові за свій народ, прагнення зберігати в пам’яті історію свого народу.

Головне меню

Випадкове зображення

5555.jpg

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
37
24
222
1570
210975
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?