Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\index.php:5) in I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\libraries\joomla\session\session.php on line 462

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\index.php:5) in I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\libraries\joomla\session\session.php on line 462
Новоодеська централізованна бібліотечна система Миколаївської області - Новоодещина читає Шевченка
Друк

Новоодещина читає Шевченка

       6 березня, на відзначення 206-ї річниці з дня народження геніального українського поета, драматурга, художника, борця за волю народу – Тараса Григоровича Шевченка у місті Нова Одеса біля пам’ятника письменника  відбулись Шевченківські читання «Новоодещина читає Шевченка». Змістовний захід проведено  за участі Новоодеської центральної районної бібліотеки, міської бібліотеки-філії, сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації, учнів  9-А та 6-х класів Новоодеської ЗОШ №3.

На заході були присутні голова Новоодеської міської ради Поляков Олександр Петрович, заступник голови міської ради Журба Ігор Миколайович, завідувач сектору культури молоді та спорту райдержадміністрації Тищенко Олена Валеріївна,  жителі міста.

Піднесено і урочисто звучали твори Тараса Шевченка у виконанні учнів: уривки з поем «Іван Підкова», «Кавказ», «Гайдамаки», полум’яні слова шевченкового «Заповіту»

  І мене в сім’ї великій,

 В сім’ї вольній, новій,

 Не забудьте пом’янути

 Незлим тихим словом.

Увінчався захід флеш-мобом, де діти презентували свої улюблені книги поезій Великого Кобзаря.

Геній Тараса привертає увагу сучасного покоління своїм вогненним словом та великою любов’ю до України-неньки. Він - наша поетична слава і сила, він - частина серця кожного українця!

Ми вклоняємося національному поетові, надихаємося його могутнім духом, його пророчою поезією і натхненною піснею. Поезія Тараса Шевченка є насправді світовим культурним явищем, адже геніальні рядки адресовані всьому людству і знаходять відгук у серцях сучасників. Захід має важливе значення для популяризації читання та творчості Тараса Шевченка,виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова, України,виховує почуття гідності і любові за свій народ, прагнення зберігати в пам’яті історію свого народу.

Головне меню

Випадкове зображення

dscn8713.jpg

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
17
66
83
1649
207371
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09