Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\index.php:7) in I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\libraries\joomla\session\session.php on line 462

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\index.php:7) in I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\libraries\joomla\session\session.php on line 462
Новоодеська централізованна бібліотечна система Миколаївської області - «Срібна струна поезії Простакова»
Друк

«Срібна струна поезії Простакова»

Переступаючи поріг вічності, люди залишають пам’ять про себе. Вона – у добрих справах, щирих незабутніх словах і настановах, творчих надбаннях.

Минуло вже десять років від того дня, коли не стало відомого на Новоодещині поета, засновника літературного об’єднання «Пошук» Миколи Андрійовича Простакова. Як лідер літературного об’єднання, він допоміг становленню і утвердженню початкуючих поетів, вселив їм віру в свої здібності, допоміг розвинути їх.

25 січня 2020 року в роковини смерті поета у центральній районній бібліотеці відбувся вечір пам’яті «Срібна струна поезії Простакова», в якому взяли участь члени літоб’єднання «Пошук» та всі небайдужі до творчості Миколи Андрійовича. На початку заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять поета. Присутні висловлювали свою вдячність та повагу до творчості поета. Емоційно читали його вірші поетеси Видашенко З., Співак О. та Шилонцева М.. Згадували поета теплими словами Балан Р., Акальмаз Т., Пічугін С., Соворовська Л., Козловець А., Мельничук М., Дашуніна Н.. Як наполегливого та професійного керівника літоб’єднання пам’ятають поета Вітренко А., Назаренко В., Стеценко М..

Ведуча заходу, бібліотекар Табакар Л.Ф. зазначила, що у поезії Миколи Андрійовича можна знайти живий відгук своїм почуттям і думкам, відчувається безмежне почуття задоволення від спілкування з його поезіями, тому що ця поезія стверджує красу, добро, істину.

В читальній залі було оформлено книжкову виставку «Бенефіс творчості Простакова Миколи Андрійовича», де демонструвались  випущені альманахи поезій та його власні твори, привернули увагу читачів архівні матеріали – рукописи Миколи Андрійовича, чернетки, рукописні варіанти творів. 

Древня мудрість нам говорить: людинна живе доти, поки про неї пам’ятають. Простаков М.А. залишив по собі книги, які читає і читатиме не одне покоління і буде знаходить для себе нові і нові теми, слова, які затронуть струни їхньої душі. Головне з того, що зробив Простаков за свої роки життя – це створення навколо себе колективу однодумців, людей творчих, цікавих, небайдужих.

Головне меню

Випадкове зображення

1000-ts-kavih-fakt-v-pro-ukrayinu.jpg

Зараз на сайті

На сайті 7 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
53
70
255
675
203961
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09