Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\index.php:5) in I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\libraries\joomla\session\session.php on line 462

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\index.php:5) in I:\home\novaodesalib.mk.ua\www\libraries\joomla\session\session.php on line 462
Новоодеська централізованна бібліотечна система Миколаївської області - «Основні права людини в Україні: декларації та виконання»
Друк

«Основні права людини в Україні: декларації та виконання»

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

З метою підвищення рівня правоосвітньої культури учнів, виховання свідомих громадян України  в рамках проведення  Всеукраїнського тижня права  17 грудня бібліотекарі центральної районної бібліотеки разом з спеціалістами Бюро безоплатної правової допомоги та спеціаліастом центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді для старшокласників Новоодеської гуманітарної гімназії провели  правову годину «Основні права людини в Україні: декларації та виконання».

Ведучі  -  бібліотекарі Новоодеської ЦРБ – Табакар Л.Ф. та Мосензова Н.М. зазначили, що захід приурочений Основним правам людини в Україні.

  

Адже учнівська молодь як молодші члени суспільства потребують особливого захисту. Пізнавальним для учнів став перегляд відео-ролику «Дії та захист прав людини та  дитини».

 

Спеціаліст Центру соціальних служб сім’ї та молоді – Карп’як О.І.. провела для учнів квест «Знай свої права дитино». Старшокласники приймали участь в конкурсах, перевіряли себе у вікторині «Основні права людини та дитини». Оксана Ігорівна зазначила, що від народження всі діти мають певні права,  які гарантовані і захищаються державою. Їх всі повинні знати й реалізовувати.

Спеціаліст Бюро безоплатної правової допомоги Молчанов Д.В.  в рамках зустрічі провів для учнів правову консультацію.  Старшокласники дізналися багато цікавої інформації про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та міжнародних документів, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації, які розглядалися під час обговорення, змусили замислитись присутніх над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати. Дмитрій Васильович відповів на запитання учнів, презентував інформаційні матеріали, буклети.

Під час заходу була представлена книжкова виставка «Перехрестя прав і обов’язків», де демонструвалися книги з правознавчих дисциплін, основні закони та Кодекси України.

Захід пройшов цікаво, змістовно і, головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формуванню правової свідомості і правомірної поведінки, підвищив зацікавленість учнів до вивчення правознавства.

Головне меню

Випадкове зображення

yizha-tal-yske-schastya.jpg

Зараз на сайті

На сайті 36 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
19
66
85
1651
207373
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09