Друк

Битва за Україну

28 жовтня  вся країна відзначила 75-ту річницю визволення України від загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

В рамках відзначення 75-ї річниці визволення України від  загарбників 29 жовтня Новоодеська центральна районна бібліотека провела для студентів Новоодеського професійно аграрного ліцею урок мужності «Битва за Україну».

На заході були представлені відео – матеріали  початку Другої Світової війни та її кінця, матеріали про болючі наслідки і людські втрати. Ведучі заходу Завгородня Л.М. та Громова В.В розповіли присутнім про героїчні шляхи визволення української землі від фашистських загарбників, про подвиги українського народу на фронті і в тилу. 

 

 Студенти дізналися, що за роки війни представники України одержали найвищі і найцінніші нагороди: 2,5 млн. орденів та медалей, 2072 українців отримали звання Героя Радянського Союзу, 32  –  двічі Герої Радянського Союзу, а льотчик Іван Кожедуб  –  тричі призваний  Героем Радянського Союзу.

 

Також була презентована книжкова виставка, де демонструвались видання про відомі так і мало відомі факти про Другу Світову війну, книги про мільйони українців, які стояли до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися живими.

Нажаль через 70 років війна знову прийшла на нашу землю. Знову гинуть люди, серед них і наші земляки – учасники АТО, які захищали Східні кордони нашої держави. Присутні переглянули відео «Пам’ятаємо наших героїв» та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

Дорогу ціну заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війни.

Головне меню

Випадкове зображення

384812994.jpg

Зараз на сайті

На сайті 40 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
6
87
6
6
201561
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09