Друк

Всеукраїнський місячник бібліотек

В жовтні 2019 року в Україні проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. До нього приєдналась Новоодеська центральна районна бібліотека.

Доброю традицією нашої бібліотеки стали поетичні зустрічі з поетами-аматорами та зрілими майстрами цієї справи.

В рамках місячника 24 жовтня 2019 року в Новоодеській центральній районній бібліотеці для старшокласників Себинської ЗОШ було проведено книжковий вернісаж «Літературний олімп Новоодещини» за участі місцевих поетів і прозаїків Видашенко З.Я. та Богуславець Г.О. і поетом Ніцаком В.Д..

Розпочалась зустріч з екскурсії по бібліотеці та знайомства учнів з виставками книг, творчими роботами народних майстрів Новоодещини та видавничою продукцією бібліотеки.

Тепла творча атмосфера заходу  дозволила гостям насолоджувались прекрасними віршами Зої Яківни та Галини Олександрівни, які в своїй творчості піднімають глибокі життєві теми, важливі для кожного з присутніх – теми сім’ї та найважливішої і найболючішої теми війни в Україні, людських відносин.  Прикрасою зустрічі став душевний і емоційний виступ нашого відомого земляка, почесного громадянина міста Нова Одеса – Ніцака Володимира Дем’яновича, який не тільки читав свої вірші, а і подарував всім присутнім свою пісню про село Себине у власному виконанні.

Ми - бібліотекарі  вдячні вчителям та бібліотекарю Себинської ЗОШ за творчу співпрацю та сподіваємось, що такі заходи  будуть відбуватися постійно.

Головне меню

Випадкове зображення

8.jpg

Зараз на сайті

На сайті 25 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
92
115
582
1587
186731
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09