Друк

Всеукраїнський місячник бібліотек

В жовтні 2019 року в Україні проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. До нього приєдналась Новоодеська центральна районна бібліотека.

Доброю традицією нашої бібліотеки стали поетичні зустрічі з поетами-аматорами та зрілими майстрами цієї справи.

В рамках місячника 24 жовтня 2019 року в Новоодеській центральній районній бібліотеці для старшокласників Себинської ЗОШ було проведено книжковий вернісаж «Літературний олімп Новоодещини» за участі місцевих поетів і прозаїків Видашенко З.Я. та Богуславець Г.О. і поетом Ніцаком В.Д..

Розпочалась зустріч з екскурсії по бібліотеці та знайомства учнів з виставками книг, творчими роботами народних майстрів Новоодещини та видавничою продукцією бібліотеки.

Тепла творча атмосфера заходу  дозволила гостям насолоджувались прекрасними віршами Зої Яківни та Галини Олександрівни, які в своїй творчості піднімають глибокі життєві теми, важливі для кожного з присутніх – теми сім’ї та найважливішої і найболючішої теми війни в Україні, людських відносин.  Прикрасою зустрічі став душевний і емоційний виступ нашого відомого земляка, почесного громадянина міста Нова Одеса – Ніцака Володимира Дем’яновича, який не тільки читав свої вірші, а і подарував всім присутнім свою пісню про село Себине у власному виконанні.

Ми - бібліотекарі  вдячні вчителям та бібліотекарю Себинської ЗОШ за творчу співпрацю та сподіваємось, що такі заходи  будуть відбуватися постійно.

Головне меню

Випадкове зображення

wp_20151125_08_07_30_pro.jpg

Зараз на сайті

На сайті 24 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
88
105
851
2890
201556
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09