Друк

Читацька піар - акція «Читай українське! Цінуй рідне!»

Бібліотека – це не лише книга. Це перш за все колосальний концентрат спресованого часу, ніби об’єднання тисячоліть людської думки. Тому, незважаючи на стрімкий розвиток науково – технічного прогресу, значення книги у житті людини залишається неперевершеним.

В рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який започаткувало Міністерство освіти та науки України, 25 жовтня 2019 року в Новоодеській центральній районній бібліотеці для старшокласників місцевої ЗОШ №1  пройшла читацька піар - акція під лозунгом «Читай українське! Цінуй рідне!».

Зустріч розпочалась з екскурсії юнацьким абонементом та інтернет – центром бібліотеки, де бібліотекар Мосензова Г.М. презентувала  учням виставки нових книг та вже всім відомих видань. Бібліотекарі Завгородня Л.М. та Табакар Л.Ф. розповіли про значення книги та бібліотеки у житті сучасного інформаційного суспільства. Презентували відомі сучасні українські книги та буктрейлери на них. Учні із задоволенням ознайомились з новинками художньої літератури та книгами на допомогу шкільній програмі, періодичними виданнями.

Головне меню

Випадкове зображення

img_0259.jpg

Зараз на сайті

На сайті 23 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
1
89
1
1
201558
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09