Друк

«Ні - торгівлі людьми» 2019

  В умовах сьогоднішніх реалій проблема торгівлі людьми постає надзвичайно гостро. Проте серйозність цього явища недостатньо усвідомлюється  широким загалом населення України. Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства.

 Саме тому 22 травня в читальній залі Новоодеської центральної районної бібліотеки бібліотекарями разом з начальником  «Новоодеського бюро правової допомоги» Скляровим А. С., психологом Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг населенню Новоодеського району» Довгань Л.П. було проведено інформаційну годину «Ні -  торгівлі людьми!». У груповій зустрічі приймали участь «студенти»  Університету ІІІ віку.

  Організатори заходу звернули увагу та застерегли  всіх присутніх соціально вразливої категорії населення та всіх, хто планує  виїзд на заробітки за кордон – будьте уважні та обережні, дізнавайтеся якомога більше інформації з приводу вашої безпеки та працевлаштування! Скляров А.С. розповів, що сучасне рабство – це міжнародний злочин, який вражає усі нації, та впливає на людей усіх рівнів достатку; поглибив правові знання щодо прав та свобод людини та громадянина, надав комплексну інформацію  щодо явища торгівлі людьми та формування навиків безпечної поведінки за кордоном.

 

 Присутні  переглянули  буктрейлер на книгу Ірен Роздобудько « Перейти темряву», яка розповідає історію молодої дівчини, що потрапила в сексуальне рабство. Бібліотекар Мосензова Н.М. розповіла про сучасних письменників, які пишуть про цю жахливу проблему, представила матеріали, які демонструвались на стенді «Ні – торгівлі людьми!».

 

 Ведуча заходу Завгородня Л.М.  та «студенти» обговорили життєві ситуації, з’ясували ймовірні обставини й сучасні умови, що можуть спонукати до рабства.

 Метою заходу було: підвищити обізнаність присутніх щодо питань торгівлі людьми та безпечної міграції; сформувати свідоме ставлення до міграційних намірів своїх близьких та рідних і мінімізувати вірогідність їхнього потрапляння в ситуацію торгівлі людьми; сприяти формуванню у громадян свідомого ставлення до власної безпеки. І нам це вдалося.

Головне меню

Випадкове зображення

6668.jpg

Зараз на сайті

На сайті 93 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
92
86
178
2194
215249
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?