Друк

Бібліотечні сутінки 2019

  23 травня у читальній залі центральної районної бібліотеки відбулась регіональна акція «Бібліотечні сутінки». Захід традиційно проводиться в нашій бібліотеці в травні  з метою підвищення іміджу бібліотеки та статусу книги і читання в нашому місті.

  Бібліотечні СУТІНКИ  проводяться для найактивніших користувачів бібліотеки – «студентів» Університету ІІІ-го віку. Вони завітали до бібліотеки, щоб добре відпочити, розважитися та поповнити свій багаж знань.

  Бібліотечна акція вмістила в собі чимало цікавого: перш за все ведуча заходу завідуюча відділом обслуговування Завгородня Л.М. оголосила, що цьогорічні Сутінки присвячені річці Південний Буг та 75- річчю заснування заповідника «Гранітно – Степове Побужжя».

 

  Присутні переглянули відео – ролик «7 природних чудес України». Так як основною темою акції була естафета «Збережемо річку Південний Буг для майбутніх поколінь», учасники прослухали інформацію про рідну річку, переглянули відео- матеріали естафети по селам Новоодеського району та  презентацію «Цікаві факти про річку». Після всі поринули у «Літературну прогулянку Південним Бугом», дізнались яка багата наша земля письменниками та поетами. Одним із відомих сучасних українських поетів  є уродженець села Гур’ївка – Анатолій Качан, він написав прекрасний вірш про красу рідних джерел, який має назву  «Пісня джерела». Саме цей вірш звучав для всіх присутніх у виконанні бібліотекаря Табакар Л.Ф.. Також вона  презентувала книжкові виставки  «Живої природи душа промовляє» та «Так лікує сама природа».

 

  Родзинкою Сутінок був майстер-клас від Черкашиної Т.В «Дамо друге життя старим речам». «Студенти» Університету ІІІ-го віку переглядали відео-ролики на дану тематику з великим захопленням та черпали для себе безліч корисної інформації, а потім Тетяна Валеріївна продемонструвала, як можна зробити жалюзі зі старих шпалер.

 «Бібліотечні сутінки» промайнули на одному диханні, непомітно швидко. Акція залишиться  в пам’яті наших гостей лише приємними спогадами, а для бібліотекарів –  це ще одна можливість донести до наших користувачів  корисну і потрібну інформацію.

 

Головне меню

Випадкове зображення

img_0271.jpg

Зараз на сайті

На сайті 89 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
3
92
181
2197
215252
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?