Друк

Пам’ять про героїв

   8 травня в Європі відзначається як День пам'яті та примирення. Він присвячений пам'яті жертв Другої світової війни. 9 травня -  День Перемоги – свято особливе. Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

   8 травня 2019 року працівники Новоодеської центральної районної  бібліотеки провели для людей поважного віку у відділені стаціонарного догляду Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг населенню Новоодеського району», яку очолює  в. о.  директора Гострик Ольга Василівна, вечір-вшанування «У полум’ї Другої Світової».

 

   Бібліотекарі Л.М.Завгородня та Г.М.Білявська зазначили, що 9 травня - день великої радості та гордості, але водночас великого смутку, оскільки Перемога дісталася нашому народу жахливою, неймовірно високою ціною. Вони розповіли про наших земляків воїнів  - Героїв Радянського Союзу, вшанували дітей війни, які мешкають в установі. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в Другій Світовій земляків, ветеранів, які не дожили до сьогоднішніх днів.

   Вони ознайомили присутніх з матеріалами виставки «Спасибі за життя, солдати Перемоги», присвяченої Дню пам’яті та примиренння і Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Люди поважного віку переглянули фотоальбоми, книги зі спогадами ветеранів Другої Світової,  прослухали музичні композиції, пісні, які були написані в роки Великої Вітчизняної війни. Всі присутні дружно підхоплювали з дитинства знайомі слова пісень, які і зараз, через 74 роки після Перемоги  хвилюють душу, зачіпають серце, пробуджуючи спогади про ті нелегкі роки. Ми щиро вдячні поколінню «Дітей війни», які відроджували міста і села, підіймали країну з після воєнної розрухи, створювали матеріальний добробут для сучасних поколінь.

   Народна біда ніколи не забудеться, застерігає, навчає бути пильним, чесним перед героями  днів минулих. І сьогодні наші воїни захищають нашу державу від агресора. Віддають своє життя за нашу суверенну державу, за рідну Україну.

  Хочемо висловити  слова вдячності працівникам відділення стаціонарного догляду, яким завідує Т.А.Зізда за співпрацю та організацію спільних заходів.

Головне меню

Випадкове зображення

6668.jpg

Зараз на сайті

На сайті 86 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
94
86
180
2196
215251
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?