Друк

Фестиваль інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» 2019

    13-14 квітня в Новоодеській ЗОШ №1 відбувся традиційний весняний фестиваль інтелектуальних ігор на кубок міського голови. Участь взяли 13 команд. Як завжди, інформаційним партнером ігор стала Новоодеська центральна районна бібліотека. Бібліотекарі Табакар Л.Ф. і Мосензова Н.М. оформили та презентували книжкову виставку «Ставка на інтелект». Тут демонструвались видання із серій «Навчитися вчитися», «Секрети мозку» , «Системне мислення» та ін.. Також бібліотека надала можливість учасникам підготуватись до ігор в інтернет-центрі закладу.

   А тепер про сам фестиваль. У молодшій шкільній групі суперниками були 5 команд: "Мудра сова" та "Мандаринки" (Новоодеська гуманітарна гімназія), "Скіфи-2" і "Хантер" (екс-ВВЮ) (Себинська ЗОШ), "Місія нездійсненна" (ЗОШ №1). В старшій шкільній - лише три колективи змагались між собою - "Незнайки" (ЗОШ №3), "Колгосп тюленеводів" (Себине) та "Наутілус" (НГГ). І знову гравці "Наутілуса" кинули виклик і дорослим командам та змагались у двох номінаціях. Зрештою вони стали третіми у загальному відліку у дорослих. Також у категорії «Дорослі» було ще 5 учасників - команди "Кіт да Вінчі" (Миколаїв), "Синій трактор" (Нова Одеса-Миколаїв), "Скіфи" (Себине), "Сімейний підряд" та "Lorem Ipsum"(Нова Одеса) , останні щоправда грали тільки у неділю.

 

 

      За результатами усіх одинадцятьох ігор переможцями і володарями кубків стали - "Мудра сова" у молодших школярів, яка стала переможцем у 9 іграх, "Наутілус", який виграв усі в номінації "Старші школярі". А от у дорослих інтрига  трималась практично до останнього і лідери змінювались після кожного виду гри, і тільки в останній "Синій трактор" довів, що ця команда на сьогодні найсильніша.

     Крім цього було вручено подарунки ще в декількох номінаціях. Наймолодшим гравцем турніру став Юрій Лунгол з "Хантерів", а найстаршим - Проценко Микола Сергійович, який напередодні турніру відсвяткував своє 74-річчя. Наймузичнішою командою став "Синій трактор", який здобув ще одну перемогу у номінації "Команда-рятівник", тобто колектив, який найчастіше "рятував" питання, коли більше ні одна з команд не відповідала на них. Ну і за "найкреативнішу" (хоч і неправильну) відповідь подарунком була нагороджена команда "Скіфи2".

 Використано інформацію зі статті Проценко І. в мережі «Фейсбук» (від14.04.2019)

Головне меню

Випадкове зображення

bc2_1397137922.jpg

Зараз на сайті

На сайті 86 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
94
86
180
2197
215252
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?