Друк

Вершини слова

     11 квітня в Новоодеській центральній районній бібліотеці відбулася презентація нового альманаху поезії літоб’єднання  «Пошук» «Вершини слова». Відбувся  захід для Студентів Університету ІІІ віку, який проводили бібліотекарі: Завгородня Л.М., Табакар Л.Ф та Мосензова Н.М.

    На заході звучали слова подяки голові районної ради О. Гриценку та керівництву райдержадміністрації за допомогу у фінансуванні друкування альманаху.    Від керівництва, депутатського корпусу Новоодеської районної ради учасників зібрання щиро вітала заступник керівника виконавчого апарату районної ради, керуюча справами І. Чубук, яка зазначила, що завдяки активної співпраці районної ради із засновником літературної спілки  М. Простаковим  було відпрацьовано можливість спрямовувати кошти районного бюджету, через районну програму розвитку культури, на фінансову підтримку літературної творчості та книговидання. Подякувала всім авторам і упорядникам збірки за кропітку роботу, побажала подальших творчих успіхів і натхнення.

 

   Місцеві автори В. Назаренко, З. Видашенко, Н. Котовенко, М. Шилонцева та дружина В. Мунтяна під мультимедійний супровід читали вірші і отримували вдячні схвалення від присутніх у залі шанувальників поетичного слова.

Родзинкою зустрічі був виступ корифея поезії і прози А. Вітренка. Енергетика його творчості вражає своєю щирістю і непідробністю. Автор 20 прозових і поетичних збірок запалив всіх присутніх безмежною любов’ю, жагою до життя, оптимізмом. Анатолію Миколайовичу 10 серпня 2019 року виповниться 90 років.

     Учасники зібрання подякували бібліотечним працівникам за гарну атмосферу та добре організований захід.

Головне меню

Випадкове зображення

metka5.jpg

Зараз на сайті

На сайті 85 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
85
86
171
2187
215242
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?