Друк

«Стоп наркотик! Обирай яскраві кольори життя.»

09 квітня в Новоодеській  центральній районній бібліотеці для учнів 9 класів Новоодеської ЗОШ № 2 було проведено профілактичний захід на тему: «Стоп наркотик! Обирай кольори життя». Захід відбувся за участі начальника Новоодеського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області підполковника внутрішньої служби Мусійчук Тетяни Василівни, начальника відділу «Новоодеське бюро правової допомоги» Склярова Андрія Сергійовича , Шевченко Олени Володимирівни, інспектора Ювенальної Превенції  Новоодеського відділу поліції майора поліції Михальченко Леоніда Анатолійовича, завідуючої сектору захисту прав і свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей Латій Світлани Вікторівни, а також працівників бібліотеки: завідуючої відділом обслуговування  Завгородньої Людмили Миколаївни, бібліотекаря з юнацького абонементу Мосензової Наталії Миколаївни та бібліографа Табакар Л.Ф..

Вони доклали всіх зусиль, щоб довести молоді, що наркотик – це біль матерів, які стоять на захисті здоров’я та життя своїх дітей, це зусилля вчителів, які намагаються навчити вести здоровий спосіб життя та суспільства, яке намагається донести, що наркотик – це пекло і туди не слід потрапляти. Краще відмовитися, чим почати вживати наркотичні та психотропні речовини. «Зроби кольоровим своє життя» – таким було гасло зустрічі.

Учні переглянули буктрейлери на художні  книги про згубний вплив наркоманії на життя, які представила бібліотекар Мосензова Н.М., особливо сподобався буктрейлер на книгу Джеймса Боуена  «Вуличний кіт на ім’я Боб», за проханнями його було викладено в соціальній мережі. Л.М. Завгородня презентувала присутнім книжкову виставку «Знати, щоб жити», де демонструвались книги та матеріали про шкідливі звички та як їх позбутись, плакати про шкідливість куріння, надані Миколаївською ОУНБ.

(використано інформацію з сайту https://www.facebook.com/andrew.skliarov.9)

Головне меню

Випадкове зображення

autumn_00167.jpg

Зараз на сайті

На сайті 87 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
94
86
180
2196
215251
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?