Друк

«Читай! Будь успішним»

Її величність книга!.. Ніщо за своєю силою не може  зрівнятися з нею. В ній  зібрана  мудрість усього людства, що передається  від покоління. З дитячих  років книжка допомагає  нам пізнати  себе і зрозуміти світ що нас оточує. Навіть в еру комп’ютерних технологій вона не перестає бути актуальною.

 Кожного року,  за традицією – навесні, в Україні проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. У незалежній Україні цей тиждень відзначається з 1993 року, а з 2009 -  він отримав назву Всеукраїнський. З метою заохочення юнацтва до читання, популяризації сучасної української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання любові до книги, культури читання з 25 березня по 30 березня в Новоодеській  центральній районній бібліотеці проходив традиційний Тиждень юнацького читання.  


Тиждень юнацького читання в цьому році має назву «Читай! Будь успішним».

Відкрила Тиждень книжково-рекламна акція «Читай! Зроби перші кроки до успіху!», яка пройшла на юнацькому абонементі. Як говорив колись Максим Рильський: «Книга – це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного», тому для нас так важливо привити в юнаків і дівчат бажання читати і звертатися  до книги.

 

 26 березня у бібліотеці пройшло як День книжкових ювілеїв. Впродовж дня до уваги юних відвідувачів було представлено книжкову презентацію «Ювілейне сузір’я літературних імен» (письменники Миколаївщини – ювіляри 2019 року).

 

Студенти місцевого ПАЛ та старшокласники  ЗОШ дізнались про творчість поетес: Людмили Чижової, Віри Марущак, Лариси  Матвєєвої. Цікавим відкриттям для багатьох стало ім’я  Анатолія  Поперечного (22.11.1934 -  18.05. 2014). Поет – пісняр, лауреат різноманітних літературних конкурсів, який народився в м. Нова Одеса, був дуже популярним у свій час та зараз. Поезія  А. Поперечного – своєрідна сповідь сучасника про болі і радощі минулого 20 століття.

 

29 березня у бібліотеці відбулась автограф-сесія «Літературний Олімп Новоодещини». У програмі заходу -  презентація нововиданого в 2019 році районного альманаху поезії «Вершини слова». Свої вірші читали місцеві поети: Олена Співак, Марія Шилонцева, Ксенія Антоніаді, Наталя Котовенко та інші автори альманаху. Всі присутні переглянули відео – презентації творчості Зої Видашенко і Анатолія Вітренка та буктрейлери на їх книги. Бібліотекарі відділу обслуговування ЦРБ презентували книжкову виставку ««Пошук»: єднаємо душі словом». Місцеві поети передали бібліотеці 30 примірників нового альманаху.

Тиждень юнацької книги вже минув, але  Новоодеська центральна бібліотека гостинно чекає на своїх читачів. У наш складний і бурхливий час , коли стрімко зростає потік інформації  ми раді, що молодь звертається до бібліотеки та знаходять у нас потрібні відповіді, літературу, та можливість спілкування.

Головне меню

Випадкове зображення

6668.jpg

Зараз на сайті

На сайті 84 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
92
86
178
2194
215249
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?