Друк

Творчий вечір Віри Марущак

20.03.19 у Новоодеській центральній районній бібліотеці відбувся творчий вечір Віри Іванівни Марущак.

Казки миколаївської письменниці Віри Марущак дуже полюбляють читати не тільки маленькі читачі, а і вже дорослі люди. Тому поспілкуватися з письменницею прийшли члени районного  літоб’єднання «Пошук», «студенти» Університету третього віку, вчителі місцевих шкіл, бібліотекарі та всі охочі.

 Віра Марущак, уродженка Арбузинки, зізналася, що перші свої історії вона переповідала усно. І лише згодом стала їх записувати.

Присутніх цікавило: що вона зараз пише, чому так або інакше назвали свою книгу, яким було її перше оповідання?, як Віра Іванівна потрапила у журналістику?, або: чи важко зараз видати книжку?. Цікавою виявилась розповідь письменниці про своє  життя і творчість. Захоплюючий світ книги полонив її ще з дитинства, коли тато приносив з бібліотеки книги. З тих пір народилося бажання і самій писати, яке вона реалізувала, отримавши освіту журналіста. Письменниця розповіла про свій творчий доробок — десять художніх книг, присвячених юнацтву і дітям, вихованню молоді.

Запрошені ознайомилися з книжковою виставкою «Життя вишите любов’ю. Віра Марущак», на якій представлені світлини письменниці, видання її творів, збірники, обласні альманахи.

  

Спілкування проходило у невимушеній атмосфері. Щирі слова найкращих побажань адресувала присутнім  письменниця: «Читайте якомога більше цікавих книг та завжди поважайте та цінуйте один одного і тоді всі будуть щасливі!», а ми, в свою чергу, побажали Вірі Іванівні весни у серці, радості в душі і безмежного джерела творчої наснаги.

Головне меню

Випадкове зображення

imgp9243.jpg

Зараз на сайті

На сайті 66 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
85
86
171
2187
215242
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?