Друк

Соборність України: юридичні аспекти

24.01.19 в читальній залі ЦРБ було проведено історико-правову годину «Соборність України: юридичні аспекти». В заході взяли участь директор бюро безоплатної правової допомоги А.С.Скляров, бібліотекарі, студенти Університету ІІІ віку. Учасників заходу привітала директор ЦРБ Т.А.Дронова. Вона зазначила, що сторіччя соборності є значною датою в історії нашої держави. Бібліотекарі відділу обслуговування презентували присутнім книжково-ілюстративну виставку «Сто років Соборності України»

 

 25.01.19  в читальній залі ЦРБ було проведено зустріч студентів «Університету третього віку» з начальником Новоодеського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Мусійчук Тетяною Василівною.

 

Навіть «студенти» старшого віку цікавляться тим, що відбувається в Україні під час реформ та дуже швидкоплинних змін. Тому перед Тетяною Василівною стояло дуже важливо завдання - донести до аудиторії інформацію чим займається служба пробації та яку роль відіграє у суспільстві.

Було дуже багато питань на які, відповідно, було надано відповіді. Зустріч пройшла в приємній атмосфері, а закінчилася щирими побажаннями продовжувати свою співпрацю служби пробації з «Університетом».

Головне меню

Випадкове зображення

imgp9195.jpg

Зараз на сайті

На сайті 32 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
82
105
845
2884
201550
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09