Друк

Трагедія століття: голодомор 1932-1933 років

     На відзначення 85-х роковин Голодомору 23 листопада в Новоодеській центральній районній бібліотеці був проведений вечір-пам’ять «Свіча пам’яті Голодомору не згасає». Учасниками заходу стали учні – старшокласники ЗОШ №2.

 

Ведучі заходу, бібліотекарі Л.М.Завгородня та Л.Ф.Табакар ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема і фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї. Смуток огортає душу, коли вчитуєшся й осмислюєш рядки архівних документів, вислуховуєш сповнені печалі розповіді очевидців Голодомору, штучно створеного в Україні. Але правду про це повинні знати всі, якою б гіркою вона не була. Учасникам заходу було запропоновано переглянути документальний фільм «Голодомор. Великий злам» із серії «Невідома Україна».

     Для присутніх було проведено електронну презентацію книг про голодомор: архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії, художні твори, огляд книжкової виставки «Трагедія століття: голодомор 1932-1933 років». В залі панувала німа тиша під час перегляду  короткометражного анімаційного фільму «Голодний дух»

Учасники заходу долучились  до загальнонаціональної акції «Запали свічку пам’яті», і ось в читальній залі загорілась свіча пам’яті під  зворушливу пісню «Свічка» у виконанні Оксани Білозір, яка присвячена усім загиблим під час голодомору.

Головне меню

Випадкове зображення

img260.jpg

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
4
87
4
4
201559
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09