Друк

Презентація художньо-документальної книги Римми Губанової

17 листопада, в сесійній залі районної ради відбулася презентація художньо - документальної книги Римми Губанової «Иначе, зачем на земле этой вечно живём», присвячена пам’яті  відомого організатора сільськогосподарського виробництва, новатора, мудрого керівника Віктора Олександровича Губанова.

         На заході були присутні голова Новоодеської райдержадміністрації Володимир  Суровцев, голова районної ради Олександр Гриценко, рідні, близькі, колеги Віктора Губанова, журналісти обласного радіо та періодичних видань.

 

Бібліотекарі Новоодеської ЦРБ оформили виставку «Моя життєва програма – підняти село… Віктор Губанов». Тут демонструвалися книги, нагороди, Почесні Грамоти, світлини, надані сім’єю Губанових.  Презентувала виставку директор Новоодеської ЦБС Т.А.Дронова.

 

 

Ведуча заходу, начальник відділу культури молоді та спорту райдержадміністрації Т.В.Тищенко зазначила, що книга Римми Губанової - робочий путівник для бізнесменів та керівників різного рангу, настільний довідник для студентів та молоді, які мають на меті пройти по життю із сенсом та користю для інших. Вона надала слово автору книги. Без сліз на очах  не можна  було слухати розповідь про Віктора Олександровича його дружини  - Римми Губанової. До слова були запрошені також його друзі та колеги: Олексій Гаврилович Захарченко, Микола Петрович Кобзар,  Алла Миколаївна Антоневич, Наталя Яківна Білоконенко, Валентина Михайлівна Мазур. Спогадами про співпрацю з людиною з великої літери  поділились  Віра Марущак - голова обласної Національної спілки письменників, Руслан Подгорний – журналіст «Південної правди», Йосип Струк  – головний редактор видання «Шамрай». Не забули згадати зі словами глибокої вдячності та поваги   про Віктора Олександровича і його вірні друзі і однодумці – гур’ївчани.

 

Римма Іванівна подарувала бібліотекам Новоодеського району  28 екземплярів своєї книги. Ми щиро вдячні автору за цей дарунок, адже для всіх жителів району постать  Віктора Олександровича Губанова була знаною і шанованою.

(використана інформація із сайту http://novaodesa.mk.gov.ua/ Новоодеська районна державна адміністрація)

Головне меню

Випадкове зображення

img_0253.jpg

Зараз на сайті

На сайті 34 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
5
87
5
5
201560
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09