Друк

ФЕСТИВАЛЬ ІНТЕЛЕКТУАЛІВ В НОВІЙ ОДЕСІ

   З 13 по 15 жовтня в загальноосвітній школі № 1 відбувся черговий традиційний фестиваль інтелектуальних ігор на кубок Новоодеського міського голови «Що? Де? Коли?», засновником  якого є Ігор Проценко.

   Як завжди, інформаційним партнером ігор стала Новоодеська центральна районна бібліотека. Бібліотекарі оформили та презентували книжкову виставку «Інтелектуали: сьогодні для вас». Тут демонструвались видання із серій «Сто чудес світу», «Сто знаменитих» , « 1000 рекордів» та ін.. Також бібліотека надала можливість учасникам підготуватись до ігор в інтернет-центрі закладу.

 

 

   У молодшій шкільній групі цього разу змагались 4 команди: "Мудра сова" та "Мандаринки" (Новоодеська гуманітарна гімназія), "Скіфи-2" (Себинська ЗОШ), "Місія нездійсненна" (ЗОШ №1). В старшій шкільній лише два колективи змагались між собою - "Незнайки" (ЗОШ №3) та "Наутілус" (Новоодеська гуманітарна гімназія). Порадившись між собою на початку фестивалю, гравці "Наутілуса" зробили досить гучну і несподівану заяву, що вони кидають виклик і дорослим командам та будуть змагатись у двох номінаціях. Хочеться сказати, що у них це виходило доволі непогано. Також у категорії «Дорослі»  було ще 4 учасники - команди "Кіт да Вінчі" (Миколаїв), "Синій трактор" (Нова Одеса-Миколаїв), "Сімейний підряд" (Нова Одеса) та "Скіфи" (Себине).

    Як і раніше, були проведені 10 конкурсів, але два з них були дещо розширені - "Даугавпілс"—  до шести турів, а "Алфавіт" — до трьох.

   За результатами усіх десятьох конкурсів переможцями і володарями кубків стали: "Мудра сова" , яка в останньому конкурсі все ж змогла обійти на 1 бал гравців команди "Місія нездійсненна", "Наутілус"  —  виграв 9 з 10 конкурсів, "Синій трактор"  —  тільки у одному конкурсі не став номінантом.

   Ці команди – переможці отримали призи та почесні грамоти від міського голови Олександра Полякова.

Цей фестиваль вже став історією, але ми сподіваємось на нові ігри інтелектуалів.

 

Головне меню

Випадкове зображення

1000-ts-kavih-fakt-v-pro-ukrayinu.jpg

Зараз на сайті

На сайті 104 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
3
92
181
2197
215252
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?