Друк

За честь, за волю, за українську долю!

11 жовтня 2018 року, напередодні Дня захисника Вітчизни,  в Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися районні урочистості на відзначення цієї дати. В заході взяли участь очільники району: голова районної ради О.В. Гриценко, керівник апарату райдержадміністрації Г.Г.Лунгол, голова районної спілки ветеранів АТО І.Білоконенко, представники захисників Вітчизни різних поколінь, ветерани АТО, матері загиблих героїв, учні місцевих ЗОШ та Професійного аграрного ліцею.   

     

Працівники Новоодеської центральної районної бібліотеки провели патріотичну годину «Вірні сини Новоодещини – герої АТО». Відкрив її відеоролик «Загиблим героям Новоодещини присвячується», створений бібліотекарями ЦРБ. Він  розкрив  присутнім інформацію про вісьмох загиблих в зоні АТО новоодеситів.

      В електронній презентації «За честь, за волю, за українську долю!», яку провів бібліотекар О. Зайченко, було продемонстровано книги про захисників нашої держави, починаючи від епохи козацтва і до наших часів. Це видання про військову славу нинішньої України, пронесену крізь буревії віків. Лицарі сонця – так з давніх-давен називали наші предки захисників вітчизни. Праведний шлях наших лицарів як світло господнє розвіював орди ворогів, грабіжників та окупантів рідної неньки України. Героїчні подвиги козаків продовжують нинішні захисники  Вітчизни, які захищають Східні рубежі нашої держави.

Присутні ознайомилися з книжковою виставкою, яка була оформлена до заходу. Тут демонструвалися видання з історії козацтва, були представлені матеріали про нинішніх героїв-захисників.

Головне меню

Випадкове зображення

12278904_848747865244328_7887516403734699050_n.jpg

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
94
86
180
2196
215251
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?