Друк

«Україна – нація героїв»

14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято покрови пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливого  важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки,  які зі зброєю в руках боронили свою вітчизну та віру, були переконані, що свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи Незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як день українського козацтва. Також указом президента 14 жовтня відзначають День захисника України.

Напередодні, 10 жовтня в Новоодеській центральній районній бібліотеці для  студентів Професійно-аграрного ліцею бібліотекарі провели патріотичну годину  «Україна – нація героїв», метою яких було виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу.

 

Детальніше: «Україна – нація героїв»

Друк

Новоодеські інтелектуальні ігри- міжнародний рівень

12-13 жовтня 2019 року відбувся черговий традиційний, цього разу міжнародний, фестиваль інтелектуальних ігор на кубок новоодеського міського голови. Гостями фестивалю були команди «Авіа ноктюрн» (молодша команда) «Bulbaland» (дорослі) з Білорусії, міста Мозир.

 

Як завжди, інформаційним партнером ігор стала Новоодеська центральна районна бібліотека. Бібліотекарі оформили та презентували книжкову виставку «Ставка на інтелект», де демонструвались видання із серій «Навчитися вчитися», «Секрети мозку», «Системне мислення», «Земля», «1000 незабутніх імен України», «Всесвіт на долоні» та ін.. Також бібліотека надавала можливість учасникам підготуватись до ігор в інтернет-центрі закладу.

 

Детальніше: Новоодеські інтелектуальні ігри- міжнародний рівень

Друк

BookFest - 2019

25 вересня 2019 року в місті Нова Одеса на базі міської бібліотеки –філії  Новоодеської ЦБС в партнерстві з  Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва відбувся обласний Фестиваль молодіжної книги «BookFest: екологічний парламент». Він проходив під гаслом «Збережемо природу та водні ресурси рідного краю» і  мав на меті привернути увагу громадськості нашого краю до проблем збереження навколишнього природного середовища, унікальних природних об’єктів – джерел, річок, криниць, виховання екологічної культури у підлітків та молоді, поваги до культурної та історичної спадщини, з метою популяризації читання серед учнівської і студентської молоді, залучення юнацтва та молоді до користування бібліотеками. Адже ніщо за своєю силою переконання та впливу на свідомість не може зрівнятися з книгою.

Біля пам’ятного місця Новоодещини – Кургану Слави, гостей з обласної бібліотеки для юнацтва зустрічали працівники центральної районної бібліотеки.

На урочистому відкритті фестивалю учасників та гостей хлібом-сіллю вітали  директор Дронова Т.А., завідуюча відділом культури, молоді і спорту райдержадміністрації Тищенко О.В., бібліотекарі, учні ЗОШ №3, волонтери, партнери, громадськість міста.

Святкового настрою учасникам  фестивалю додали виступ учнів 1-А класу ЗОШ №3 з танцем «Ромашки» під керівництвом вчительки Лисенко І.І.. та пісні «Ми-українці»  у виконанні директора міського краєзнавчого музею Данелюк Л.В..

Цікавою для присутніх була екскурсія музеєм сільськогосподарського товариства ім. Т.Г. Шевченка, яку провела Андрєєва О.М. –інспектор відділу кадрів. В глядацькій  залі учасників фестивалю привітала директор обласної бібліотеки для юнацтва Ткаченко Наталія Вікторівна. Свято продовжили юні екодозорці  під керівництвом вчителя біології  ЗОШ №3 Костюка М.В.. Під час імпровізованого засідання Екопарламенту піднімались глобальні проблеми зміни клімату, забруднення навколишнього середовища та збереження водних ресурсів.

Детальніше: BookFest - 2019

Друк

Літо з книгою в бібліотеці 2019

Вже традиційно в Новоодеській центральній районній бібліотеці проводиться для учнів 5-8-х класів загальноосвітніх шкіл Нової Одеси зустріч у Summer Language School. Це – англомовний табір, який діє при Будинку дитячої та юнацької творчості.

 12 червня 2019 року його учасники – старшокласники місцевих загальноосвітніх шкіл № 1, 2, 3 та Гуманітарної гімназії - завітали до Центральної районної бібліотеки. Тема зустрічі – «Хобі – улюблене заняття».  Під час заходу учні взяли участь у бібліотечній екскурсії, де ознайомились з діяльністю відділів бібліотеки, а потім на них чекала зустріч з місцевою поетесою З.Я. Видашенко, яка ознайомила всіх присутніх зі своєю колекцією носових хустинок, яку вона збирає з 1975 року. Власні вірші та проза, яку читала авторка не залишили нікого байдужим в залі. Бібліотекар юнацького абонементу ознайомила всіх з новинками художньої літератури, серед яких твори для підлітків, фантастичні романи А. Сапковського, твори С. Кінга та інші. Із задоволенням учні переглянули буктрейлери на книги за шкільною програмою, улюблених детективів.

Завершився захід флешмобом «Ми за Європу! Ми за мир!» у якому взяли участь всі юні мовознавці.

Друк

Екологічна естафета – на Вознесенщині

27 травня відбувся заключний етап екологічної естафети «Збережемо річку Південний Буг для майбутніх поколінь». В селі Михайлівці, останньому населеному пункті Новоодещини, на учасників заходу чекали бібліотекар Кучеренко Ю.М., представники громади: депутат районної ради, завідуюча місцевим ДНЗ Вознюк Н.А., депутат сільської ради Жигільова О.С., секретар сільської ради Біган О.В., жителька села Будак А.С..

У своєму виступі бібліотекар Кучеренко Ю.М. відзначила, що на території Михайлівської сільської ради  знаходиться природний заказник «Михайлівський степ», який є частиною природного заповідника «Єланецький степ». Його площа – 1300 га, яка складається  з природних луків, плавнів  річки Південний Буг, природної перлини – Михайлівського каньйону.

 

Детальніше: Екологічна естафета – на Вознесенщині

Головне меню

Випадкове зображення

1000-ts-kavih-fakt-v-pro-ukrayinu.jpg

Зараз на сайті

На сайті 18 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
10
57
96
658
184489
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09