Друк

Місія та напрямки роботи

Місія бібліотеки – збереження бібліотечно-інформаційних ресурсів та забезпечення вільного доступу користувачів до краєзнавчих, вітчизняних і світових документальних та інформаційних ресурсів мережі Інтернет для набуття знань, творчого, інтелектуального, духовного розвитку особистостей, задоволення їх інформаційних, освітніх потреб, організація відпочинку і дозвілля всіх категорій користувачів.

Напрямки роботи:

1.            Забезпечення вільного доступу громадян до інформації, знань, культури – основне завдання публічної бібліотеки.

2.            Здійснення обслуговування з урахуванням інтересів, потреб громадян, місцевих традицій, надання бібліотечних послуг індивідуальним користувачам, групам, організаціям тощо.

3.            Сприяння розвитку підростаючого покоління, обслуговування дітей та  юнацтва, прищеплення їм навиків читання і комп'ютерної грамотності, допомога у розвитку уяви і творчих  здібностей.

4.            Надання послуг і матеріалів в будь-якій доступній формі сервісного обслуговування для людей з особливими фізичними потребами.

5.            Здійснення інформаційного забезпечення розвитку своєї території в співпраці з органами місцевого самоврядування, підприємствами і установами, представниками місцевої громади.

6.            Забезпечення безкоштовного доступу до корпоративних і глобальних інформаційних мереж, розширення спектру послуг, обслуговування користувачів в режимах локального і віддаленого доступу в Центрах «Вільний доступ до Інтернет».

7.            Ведення культурно-просвітницької роботи: організація дозвіллєвих заходів, ігрових зон для дітей та підлітків, вечорів, зустрічей з митцями, концертів, лекцій, фестивалів, конкурсів та інших культурних акцій, інформування про можливості бібліотечної системи, інших організацій регіону.

8.            Вивчення соціокультурного простору громади.

9.            Розвиток діяльності модельних бібліотек району.

10.         Актуалізація бібліотечних фондів, створення системи безперервної освіти бібліотекарів.

11.        Підтримки сільських бібліотек методичними центрами різного рівня.

12.        Реалізація інформаційно-бібліотечних проектів і програм.

13.        Вивчення та впровадження інновацій в роботу бібліотек системи, організація безперервної професійної освіти бібліотечних кадрів району.

14.        Забезпечення вільного доступу до інформації через фонди бібліотеки та глобальну мережу Інтернет, організація бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування.

15.        Дослідницька  діяльність щодо вивчення історії бібліотек району.

16.        Здійснення інформаційно-бібліографічної, методично, освітньої видавничої діяльності.

Діяльність

Випадкове зображення

dscn8713.jpg

Головне меню

Зараз на сайті

На сайті 128 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
76
384
460
1342
214397
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?