Друк

Міністерством юстиції України анонсовано зміни у системі виконання судових рішень

Міністерством юстиції України презентовано зміни до Порядку допуску до професії приватних виконавців та порядку діяльності Дисциплінарної комісії приватних виконавців, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.10.2016 № 3053/5, про це повідомив очільник обласної юстиції Роман Возняк.

Загалом, перш за все, буде оновлений порядок допуску до професії, який передбачатиме для кандидатів можливість онлайн навчання з подальшим складанням заліку у вищому навчальному закладі.

Кандидату у приватні виконавці надається можливість вибору як місця навчання, так і його форми. Обидва варіанти передбачають надання відповідного свідоцтва.

 

Також запроваджуватиметься можливість проходження стажування не лише в органах державної виконавчої служби, але й в офісах приватних виконавців. В той же час, як зауважив Роман Возняк, відповідно до Закону "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" є ряд осіб, які звільнені від проходження стажування: приватні, державні виконавці, адвокати, нотаріуси, арбітражні керуючі, які мають стаж роботи понад 1 рік, а також помічники приватних виконавців зі стажем роботи понад 2 роки.

Направлятиме на стажування кандидата буде не структурний підрозділ Міністерства юстиції, а Головне територіальне управління юстиції, до якого він звернеться. Таким чином буде забезпечена можливість вибору кандидатом місця стажування - в органах державної виконавчої служби або в офісі приватних виконавців без територіальної чи відомчої прив'язки.

Також передбачається зміна критеріїв оцінки практичного завдання кваліфікаційного іспиту із подальшою його автоматизацією. Реалізувати ініціативу щодо автоматизації третього етапу іспиту - практичного завдання, заплановано не пізніше, ніж до 1 вересня поточного року.

Що стосується вдосконалення порядку діяльності Дисциплінарної комісії приватних виконавців, то передбачається імплементація інституту Дисциплінарного уповноваженого, який буде делегований Асоціацією приватних виконавців і займатиметься підготовкою висновків щодо дисциплінарного провадження по конкретних приватних виконавцях, а також узагальнюватиме дисциплінарну практику.

Про бібліотеку

Випадкове зображення

pict6667.jpg

Головне меню

Зараз на сайті

На сайті 15 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
49
76
49
1784
191193
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09