Друк

Міністерством юстиції України анонсовано зміни у системі виконання судових рішень

Міністерством юстиції України презентовано зміни до Порядку допуску до професії приватних виконавців та порядку діяльності Дисциплінарної комісії приватних виконавців, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.10.2016 № 3053/5, про це повідомив очільник обласної юстиції Роман Возняк.

Загалом, перш за все, буде оновлений порядок допуску до професії, який передбачатиме для кандидатів можливість онлайн навчання з подальшим складанням заліку у вищому навчальному закладі.

Кандидату у приватні виконавці надається можливість вибору як місця навчання, так і його форми. Обидва варіанти передбачають надання відповідного свідоцтва.

Детальніше: Міністерством юстиції України анонсовано зміни у системі виконання судових рішень

Друк

Історія Новоодеської центральної районної бібліотеки

Історія Новоодеської центральної районної бібліотеки

На нашій землі книга, бібліотека користуються віддавна великою шаною і любов’ю, історія України невіддільна від історії бібліотек.

Сьогодні, коли ми шукаємо нові шляхи розвитку бібліотечної справи, вивчення її минулого дасть змогу побачити в ньому аналогії сучасного і прогнозувати майбутнє. Дослідження історії бібліотек сприятиме збереженню і розвитку кращих традицій, духовності професійного середовища. Історичні матеріали дадуть змогу осмислити і обґрунтувати значимість бібліотек в культурному житті краю, а також ознайомити громадськість з узагальненими матеріалами з історії книгозбірень Новоодещини, відтворити історію становлення бібліотек в особах.

В літописі зібрано дані про бібліотеки, матеріали про бібліотечних працівників, які у свій час зробили внесок в розвиток бібліотечної справи на Новоодещині. Матеріал зібрано працівниками районної бібліотеки та сільськими бібліотекарями централізованої бібліотечної системи.

Південь України - дивовижний регіон,щедра земля,повноводні річки, безмежні простори. Ця земля  не раз ставала  ареною військових подій. І тільки з середини ХVІІ ст. у переселенців з’являється можливість закріпитися і постійно проживати. Плани Російської імперії, пов’язані з виходом до берегів Чорного моря, її сила та міць поклали край спустошливим турецько-татарським набігам, прискорили процес заселення краю.

В цей період – 1776 до 1832 р. було засновано селище Федорівка (м. Нова Одеса). Засноване воно Бузьким козацтвом на правому березі річки Південний Буг (тогочасному кордоні з Туреччиною). Тільки 1860 року в містечку відкрилася волосна школа, де навчалися тільки хлопчики. Міністерська та церковнопарафіяльна школи почали працювати  з 1880  року. Ці школи відвідували діти заможних міщан. При цих школах і були відкриті перші невеликі бібліотеки.

Детальніше: Історія Новоодеської центральної районної бібліотеки

Про бібліотеку

Випадкове зображення

imgp0993.jpg

Головне меню

Зараз на сайті

На сайті 23 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
10
57
96
658
184489
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09