Кабінет Міністрів України спростив процедуру проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк

 Кабінет Міністрів України постановою від 25 вересня № 844 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» змінив Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.

Зміни дозволяють службам управління персоналом державних органів самостійно оприлюднювати на Єдиному порталі вакансій державної служби оголошення про конкурси. Подати інформацію для участі у конкурсі можна в електронній формі через цей портал.

Вимагаються такі документи:

1) заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади;

2) резюме (з обов'язковим зазначенням ПІБ, реквізитів паспорта, наявності відповідного ступеня вищої освіти, з підтвердженням рівня вільного володіння українською, стажу роботи, держслужби, роботи на відповідних посадах);

3) заява про незастосування люстрації та згода на люстраційну перевірку;

4) у разі проведення конкурсу на посаду державної служби категорії "А" - підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Можна подати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

На електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Державні службовці органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.

Перевірятимуться документи лише переможців конкурсу. В свою чергу Комісія з питань вищого корпусу державної служби або конкурсна комісія обирає не більше п'яти кандидатур для визначення переможця (переможців) конкурсу суб'єктом призначення.

Переможця конкурсу визначають на співбесідах, яка може проводитися уповноваженою особою суб'єкта призначення.

Нагадаємо, що знайти вакансії можна на сайті Національного агентство України з питань державної служби (https://nads.gov.ua/ua/vakansiyi-derzhavnoyi-sluzhbi?v=5d51110917abf).

А для тих, хто відчуває в собі амбіції та потенціал стати більше ніж просто хорошим спеціалістом, нагадуємо, що інформацію про наявні вакансії та вимоги до них ви можете дізнатися в управлінні персоналом Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області. м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107, тел. (0512) 47-65-14 (0512) 47-64-29 або на сайті управління юстиції (https://just-mykolaiv.gov.ua/zmist/13-upravlinnia-derzhavnoi-reiestratsii-normatyvno-pravovykh-aktiv-pravovoi-roboty-ta-pravovoi-osvity/katehorii/534-vakantni-posadi-golovnogo-teritorialnogo-upravlinnya-yustitsiji-u-mikolajivskij-oblasti).

Миколаївська юстиція чекає на вас!

Головне меню

Випадкове зображення

11111.jpg

Зараз на сайті

На сайті 36 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
6
87
6
6
201561
192.168.0.146

Найпопулярніші статті

Останні статті

Відео про бібліотеку

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 16.1%
Раз на місяц - 9.7%
Раз на тиждень - 9.7%
Кожен день - 58.1%
Жодного разу - 6.5%

Total votes: 62
The voting for this poll has ended on: 19 лип. 2018 - 09:09